Syylliset

Syylliset eli Wannadon vastuuhenkilöt pitävät huolen, että saat projektiisi sopivan tekijän tai tiimin. Syylliset ovat myös sisäisissä vastuutehtävissä ja pyörittävät päivittäisiä toimia. Kaikki vastuuhenkilöt tekevät myös itse asiakastöitä siinä missä muutkin!

Chief Growth Officer, Co-founder

Irina Viitala
+358407531344
irina.viitala@wannado.fi

Chief Operating Officer,
Co-founder

Anna Degerholm +358449986696 anna.degerholm@wannado.fi

Marketing & Communications Manager

Laura Smith
+358505044226
laura.smith@wannado.fi

Sales
Support Manager

Sirpa Rintala
+358442415165
sirpa.rintala@wannado.fi

Digital Business Lead

Kaisa Tervahauta
+358505558779
kaisa.tervahauta@wannado.fi

Customer Service Manager

Marika Keronen
+358505635495
marika.keronen@wannado.fi

Head of Administration

Anniina Rintamäki
anniina.rintamaki@wannado.fi

Sullekkin #SuperAssari? Soita, meilaa, kysy chatissa!

Toimistot

Suomen pääkonttori

Wannado Oy
Taivaskalliontie 4 B
00600 HELSINKI
yhteys@wannado.fi

Espanja

Wannado Superassistants S.L
CIF: B93649119
Avenida de los Boliches 15,
Local 4-8 (entresuelo),
29640 Fuengirola Spain
fuengirola@wannado.fi

Laskutus

Laskutus

WANNADO OY
PL 39594
00021
LASKUTUS
laskutus@wannado.fi

Verkkolaskutus

Operaattori: OP-Pohjola-ryhmä (OKOYFIHH)
Verkkolaskuosoite: FI3757904320007656

Y-tunnus: 2418955-7