MYYNTI

Irina Viitala
Markkinointi, kehitys & partner
irina@wannado.fi
+358 40 753 1344

Tiina Kuningas Superassari

Tiina Kuningas
Projektipäällikkö
tiina.kuningas@wannado.fi
+358 44 774 2223

Nina Toivonen
Tech Lead
nina@wannado.fi
+358 40 767 2155

SuperAssari Laura Smith

Laura Smith
Content Lead
laura.smith@wannado.fi
+44 787 624 5911

HALLINTO JA HR

Anna Degerholm
Hallinto, rekrytointi & partner
anna@wannado.fi
+358 44 998 6696

Joonas Saario
Talous, laskutus ja hallinto
joonas@wannado.fi
+358 44 3029777

Paula Lindvall
Projektipäällikkö
paula.lindvall@wannado.fi
+358 44 302 1979

Kristiina Ståhlberg
Hallinto ja HR (Espanja)
kristiina.stahlberg@wannado.fi
+34 6343 75043

SOSIAALINEN MEDIA

         

Yhteydenottolomake

Haluan tietää lisää, ottakaa minuun yhteyttä!

Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Yritys
Viesti

Käpylän pääkonttori

Taivaskalliontie 4 B, 00600 HELSINKI, FINLAND

Fugen konttori

Avenida de los Boliches 15, Local 4-8 (entresuelo), 29640 FUENGIROLA, SPAIN