MYYNTI

Irina Viitala
Markkinointi, kehitys & partner
irina@wannado.fi
+358 40 753 1344

Tiina Kuningas Superassari

Tiina Kuningas
Projektipäällikkö
tiina.kuningas@wannado.fi
+358 44 774 2223

Saija Kotiaho-Ruusu
Marketing Manager
saija.kotiaho-ruusu@wannado.fi
+34 680 491 435

Laura Smith
Content Lead
laura.smith@wannado.fi
+44 754 2470 210

HALLINTO JA HR

Anna Degerholm
Hallinto, rekrytointi & partner
anna@wannado.fi
+358 44 998 6696

Paula Lindvall
Projektipäällikkö
paula.lindvall@wannado.fi
+358 44 302 1979

Kristiina Ståhlberg
Hallinto ja HR (Espanja)
kristiina.stahlberg@wannado.fi
+34 676 364 660

Kaisa Piipponen
HR-assistentti
kaisa.piipponen@wannado.fi
+358 50 336 3245

SOSIAALINEN MEDIA

         

Yhteydenottolomake

Haluan tietää lisää, ottakaa minuun yhteyttä!

Nimi
Puhelinnumero
Sähköposti
Yritys
Viesti

Asiakaspalvelu

+358 9 856 171 80

Suomen pääkonttori

Taivaskalliontie 4 B, 00600 HELSINKI, FINLAND

Espanjan konttori

Avenida de los Boliches 15, Local 4-8 (entresuelo), 29640 FUENGIROLA, SPAIN